Profesyonel Hizmet Kalite Güven

Sanpa Halı Yıkama sektöründe titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinen ve sürekli kendisini yenilemeye çalışmakta olan bir kuruluştur. Müşterilerimizin kayıtları bilgisayar ortamında ve gizliliğe önem verilerek tutulmaktadır.

Sanpa Halı Yıkama olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle ve çalışan personelimizle ekip ruhuna inanan firmamızla siz değerli müşterilerimize daha temiz çalışılabilir ve yaşanılabilir ortamları yaratmak için çalışmaktayız.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Sanpa Halı Yıkama olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

Halılarınızı Daha Uzun Kullanın Halılarınızın Sanpa halı yıkama olarak yıkanması halının hijyeniği, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılması anlamına gelir.

Referansımız Kendi Gözleriniz Son zamanlarda bir çok halı yıkama firması açılmıştır. Müşterilerin birebir görmediği bu halı yıkama firmaları hiç hijyenik olmayan ortamlarda halılarınıza ve sağlığınıza zarar vermektedirler. Bizler Sanpa halı yıkama olarak kapılarımızı sonuna kadar siz müşterilerimize açıyoruz. Hiç bir firmayı referans olarak göstermiyor bizim tek referansımız Siz siniz diyoruz.